مجری پروژه های اپوکسی و رنگ آمیزی صنعتی

رنگ آمیزی صنعتی آرکا با سابقه ی طولانی در رنگ آمیزی صنعتی ، آماده اعزام کادر مجرب و ماهر جهت خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد .

رنگ اپوکسی کف و عایق

رنگ اپوکسی کف و عایق

این پوشش برای رنگ آمیزی کف انبار ها، سالن های تولید، اتاق های کنترل و تجهیزات حساس ،فونداسیون ها و سکو های بتونی که برای ماشین آلات صنعتی آماده شده اند و سایر سطوح بتونی که در معرض چربیها ،روغن ها و مواد نفتی قرار دارند به عنوان پوشش حفاظتی بتن یا پوشش ضد گرد و غبار (Anti Dust Coating ) به کار برده می شود.
رنگ اپوکسی پوششی coating

رنگ اپوکسی پوششی coating

پوشش دو جزئی اپوکسی -تار و پوشش اپوکسی پلی آمین (سیستم پوششی ) و محصولاتی در این ردیف که به عنوان لایه آستر و میانی و لایه نهایی برای حفاظت از سطوح فلزی و بتنی به ویژه خطوط لوله و قسمت هایی از تاسیسات که در زیر خاک یا با سطح زمین در تماس باشند به کار برده می شود.
رنگ اپوکسی ضد اسید

رنگ اپوکسی ضد اسید

پوشش اپوکسی ضد اسید به عنوان لایه ی میانی و نهایی سیتم های پوششی برای حفاظت از تاسیسات صنعتی در برابر مواد خورنده شیمیایی و سطح داخلی مخازن فولادی و بتنی به کار برده می شود.
رنگ اپوکسی مخازن و پلی آمید

رنگ اپوکسی مخازن و پلی آمید

این پوشش دارای مقاومت عالی مکانیکی و شیمیایی در برابر آب و عوامل خورنده می باشد و در سیستم های پوششی حفاظتی در سطوح داخلی مخازن آب و خطوط انتقال و سازه های فلزی که با آب برخورد دارند استفاده می شود.

آشنایی با پوشش های سیلیکونی و مقاوم حرارت

پوشش های مقاوم حرارت

رنگ آمیزی صنعتی آرکا

شرکت خدمات اپوکسی آرکا آماده ارائه خدمات اجرا و مشاوره در زمینه رنگ آمیزی صنعتی :
 پوشش های اپوکسی ، رنگ اپوکسی ، اپوکسی کف ، رنگ های نسوز و ضد اسید و ضد خوردگی صنعتی و آزمایشگاهی و ساختمانی در سراسر کشور را می باشد.

ما با سابقه طولانی و به کارگیری کادر مجرب و ماهر اثبات می کنیم که بهترین مجری پروژه های اپوکسی و صنعتی و ساختمانی هستیم.


ما با عمل اثبات می کنیم که بهترینیم.

پوشش و رنگ های پایه اپوکسی و صنعتی

در این بخش سعی بر معرفی اجمالی تعدادی از رزین ها و پوشش های صنعتی را داریم که در رنگ آمیزی اپوکسی و اجرای اپوکسی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از رزین های صنعتی اپوکسی شامل:

شرکت خدمات اپوکسی آرکا

شرکت خدمات رنگ کاری صنعتی آرکا با دارا بودن رنگ کاران و استاد کاران مجرب و توان فنی آماده ی ارئه ی هر گونه خدماتی در زمینه ی رنگ آمیزی مراکز صنعتی ،نمای ساختمان، رنگ آمیزی سازمان های دولتی و خصوصی و سوله ها و تجهیرات صنعتی با رنگ های صنعتی ازجمله اپوکسی ،رزین ها آلکید هوا خشک ،پلی یورتان ، پلی وینیل ،پلی آمین و رنگ های نسوز و مقاوم حرارت با سابقه ی طولانی را دارا می باشد.

این شرکت به دلیل بالا بودن مهارت علمی و فنی بالا آماده ی ارائه ی هر گونه مشاوره در زمینه ی رنگ و رزین و خدمات رنگ آمیزی می باشد.
 
.jpg

شرکت آرکا :مجری رنگ کاری اپوکسی و رنگ نسوز